Wełna na podasze i fasadowa

1,00 zł

sprzedam


Wełna Hajnówka, podasze Hajnówka, fasadowa Hajnówka


Oferujemy na sprzedaż
WEŁNĘ NA PODDASZE I FASADOWA

Wełna mineralna to popularny materiał izolacyjny stosowany zarówno w izolacji poddasza, jak i na elewacji budynku. Jest to produkt wykonany z naturalnych surowców, takich jak skały bazaltowe czy krzemionkowe, które są przetwarzane w jedwabiste włókna.

Wełna mineralna jest ceniona za swoje doskonałe właściwości izolacyjne. Posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła, co oznacza, że skutecznie redukuje utratę ciepła z budynku w okresie zimowym oraz zapobiega przenikaniu ciepła do wnętrza w okresie letnim. Dzięki temu, izolacja wełną mineralną pomaga utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach przez cały rok, a także obniża koszty ogrzewania i chłodzenia.

Wełna na poddasze jest często stosowana w celu izolacji stropodachu. Może być montowana zarówno na powierzchni stropu (wewnątrz budynku) jak i na spodzie pokrycia dachowego (od zewnątrz). Montaż wełny na poddaszu zapewnia skuteczną izolację termiczną oraz chroni przed przegrzewaniem pomieszczeń w okresie letnim. Dodatkowo, wełna mineralna posiada właściwości akustyczne, redukując hałas zewnętrzny i wewnętrzny.

Wełna fasadowa, z kolei, jest stosowana do izolacji termicznej zewnętrznej powłoki budynku. Montowana jest na elewacji, pod tynkiem lub innym wykończeniem, aby zapewnić optymalną izolację termiczną. Izolacja wełną fasadową ma wiele korzyści, w tym zwiększenie efektywności energetycznej budynku, zmniejszenie strat ciepła, poprawę komfortu termicznego wewnątrz budynku oraz zmniejszenie zużycia energii.

Wełna mineralna jako materiał izolacyjny jest niepalna i odporna na działanie pleśni oraz grzybów. Jest również przyjazna dla środowiska, nie emituje szkodliwych substancji i może być poddawana recyklingowi.

W przypadku instalacji wełny mineralnej na poddaszu lub na elewacji, ważne jest prawidłowe wykonanie montażu, aby zapewnić pełną izolacyjność i uniknąć mostków termicznych. Warto skonsultować się z profesjonalistami, którzy pomogą w doborze odpowiednich materiałów i wykonaniu instalacji zgodnie z zaleceniami producenta.

Zadzwoń, wycenimy i dostarczymy
bezpośrednio na budowę.
www.spartex.pl
T:882-555-065
Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 190

nr ogłoszenia: 23101